Sipariş ve Teslimat İşlemleri

Sık Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Verebilirim?


Sipariş verebilmeniz için ana sayfamızda bulunan Üye Ol seçeneğimizden üyelik kaydı oluşturabilir veya üye olmadan sipariş verebilirsiniz. . Üye Ol seçeneğine alternatif olarak Facebook veya Goojle ile Giriş Yap seçeneğimizden de faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü sepete ekleyip ödeme seçeneklerinden birini seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kredi Kartına 3 takside kadar vade farkı alınmamaktadır. 4 taksit ve üzeri alışverişlerde uygulanacak kredi kartı komisyon oranları aşağıda belirtilmiştir.
Siparişim Ne zaman Ulaşır?


Aynı gün kargo ibaresi olan ürünlerde saat 13:00’a kadar verdiğiniz siparişleri aynı gün, diğer siparişlerinizi ise 24 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Teslimatlarımız anlaşmalı kargo şirketi Aras Kargo veya Ptt Kargo tarafından yapılmaktadır. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılmaktadır.
Kargo Bedeli Öder miyim?


sinifrutinim.com’dan yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücreti Türkiye'nin her yerine Aras Kago ile 8.00TL’dir. 90 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.
Kargo Paketim Hasarlı Gelirse Ne Yapmalıyım?


Kargo paketinizin teslimatında, kargo teslimat formunu imzalayınız ve paketinizi kargo yetkilisinin yanında kontrol ediniz. Ürününüz hasarlı, eksik veya yanlış ise kargo yetkilisi ile birlikte tutanak tutunuz ve kargo paketini teslim almayınız. Lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz. +90 553 967 39 13 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan veya musterihizmetleri@sinifrutinim.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
Sipariş Paketimi Nasıl Takip Edebilirim ?


Siparişlerinizin güncel durumunu sinifrutinim.com’da Hesabım>Siparişlerim bölümümüzden takip edebilirsiniz. Siparişlerim bölümümüzde siparişiniz ile ilgili tüm bilgilere ve hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz. Ürün veya ürünler kargoya teslim edildikten sonra kargo şirketi tarafından cep telefonunuza sms ile gönderilen takip no ile ilgili kargo şirketinin takip bölümünden izleyebilirsiniz.
Kargo Takip Numaramı Nereden Öğrenebilirim?


Kargo takip numaranız sinifrutinim.com’da Hesabım>Siparişlerim bölümümüzden öğrenebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiği andan itibaren kargonuzu takip edebilir veya kargo takip numaranız ile Aras kargo ve Ptt Kargo sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

© 2023 by sinifrutinim. Proudly created with sinifrutinim.com